4 730 000 DLA JiM

4 730 000 zł – wpłynęło na konto Fundacji JiM! Pieniądze pochodzą z jednego procenta podatku dochodowego i trafią na Subkonta JiM, które Fundacja prowadzi bezpłatnie dla ponad 2000 osób. Zgromadzone środki przeznaczane są na refinansowanie ich leczenia, terapii i rehabilitacji.

- Kwota 4 730 000 złotych, to w głównej mierze zasługa rodziców, którzy niezłomnie zachęcali rodzinę, bliższych i dalszych znajomych, do wspierania ich dziecka 1% podatku. Nie obawiali się powiedzieć "1%. Poproszę" – mówi Tomasz Michałowicz, prezes Fundacji JiM. - Komuś, kto nigdy nie był w takiej sytuacji, trudno to zrozumieć. Ale poprosić innych o pomoc, to jedna z największych życiowych barier do pokonania. Opiekunowie osób niepełnosprawnych są co raz bardziej świadomi tego, że pozyskiwanie środków z 1% to ich prawo, z którego warto korzystać. A środki zebrane na Subkoncie JiM w całości są przekazywane na terapie i leczenie Beneficjentów.

Rekordowa kwota zebrana na indywidualnym subkoncie w kilkuletniej historii subkont JiM, to ponad 70 tysięcy złotych. Tyle pieniędzy udało się zebrać dla  dziecka, które korzysta z pomocy fundacji.  Fundacja otrzyma szczegółowe dane na temat zgromadzonych środków z urzędu skarbowego w połowie października, wtedy rodzice dowiedzą się ile dokładnie pieniędzy trafiło na dane subkonto. 

Fundacja JiM wspiera rodziców w zbieraniu 1%, doradzając jak najskuteczniej pozyskiwać środki oraz dostarczając gotowe narzędzia. Wszyscy posiadacze subkonta mogą korzystać z przygotowanych plakatów, wizytówek, listów polecających czy bezpłatnych SMS-ów.

Zebrane w ten sposób pieniądze pozwalają rodzicom, zapewnić dziecku terapię „na miarę”, dopasowaną do jego potrzeb.

Fundacja JiM zbiera 1% podatku od ponad 10 lat, od kiedy każdy z nas może przekazywać tę część należnego podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. 

Wszystkim darczyńcom ogromnie dziękujemy, a rodzicom gratulujemy!

 

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Jaka jest suma 3 i 7?

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.