Konie, lody i przeciąganie liny

Piękna pogoda, wyjątkowe miejsce, świetni ludzie – to musiało się udać! Za nami kolejny Piknik Rodzinny Klubu JiM drugi rok z rzędu w Stadninie Koni Huculskich - Madaje Stare. Odliczyło się na nim 150 osób! Dzieci z rodzicami, osoby dorosłe, wolontariusze, wspierający organizację imprezy terapeuci.

- Cieszę się, że jesteśmy wszyscy RAZEM – przywitał wszystkich Tomek Michałowicz, nasz prezes, otwierając piknik z Kasią Waliszek, koordynatorem Klubu JiM Łódź.

Na wszystkich gości czekały liczne atrakcje. Dzieci w towarzystwie Rodziców i wolontariuszy podziwiały uroki przyrody, głaskały konie, puszczały bańki i bawiły się na terenie stadniny. Na głodnych (nie tylko wrażeń) czekały smakołyki z grilla, świeże owoce i przekąski. Dodatkowe kalorie spaliliśmy podczas zabaw sportowych przygotowanych przez nauczycieli w-f ze Szkoły JiM, którzy wycisnęli z nas siódme poty! Na dzieci (i rodziców) czekał tor przeszkód z nagrodami, spacer po linie, skakanie na skakance i zabawy wstążką. Całość zwieńczyło przeciąganie liny, które okazało się najbardziej zaciętą konkurencją. Dla najmłodszych przygotowany został również spacer zagadek, podczas którego dzieciaki zbierały odznaki. Nie obyło się również bez malowania twarzy!

Kiedy wszystkich ogarnęło błogie lenistwo, rozbudziliśmy towarzystwo chłodną wodą, co w żaden sposób nie ostudziło entuzjazmu gości J Przyznajemy jednak, że panien z mokrą głową nie brakowało!

Dziękujemy, że mogliśmy spędzić tak cudowny czas razem! Ogromne podziękowania dla wszystkich Rodziców, zwłaszcza Tomasza Popiela, za szczególne zaangażowanie w przygotowanie Pikniku. Dziękujemy również wszystkim sponsorom - Piekarni Rodzinnej Podpora - Sebastian Podpora, Cukierni MAR.S - Mariusz Świerczewski, Firmie Panda - Hurt Sp.zoo, REN Sp. z o.o. - dystrybucja lodów i mrożonek, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku, Stadninie Koni Huculskich Madaje Stare - Beata i Sławomir Gut , Grupie Eurocash. Podziękowania należą się wszystkim wolontariuszkom, którzy wspaniale opiekowali się dziećmi!

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Prosimy obliczyć 2 plus 5.

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.