Kto jest „Otwarty na autyzm”?

Dlaczego rozpoczęliśmy akcję „Otwarci na autyzm”? Przede wszystkim, żeby pokazać, jak ważna dla naszych dzieci jest ciągłość terapii oraz możliwość cieszenia się wakacjami, tak jak inni. Chcieliśmy powiedzieć, jak ciężko jest Rodzicom, którzy często są pozostawieni sami sobie na długie dwa miesiące. I udało nam się!

Podczas trwania akcji dołączyło do nas prawie 100 placówek z całej Polski, które w wakacje również były otwarte dla dzieci z autyzmem. Dostaliśmy od Was mnóstwo zdjęć, pokazujących jak spędzacie czas, nie tylko na terapii, ale podczas wycieczek, zajęć plastycznych czy wspólnej zabawy. Liczymy, że dzięki akcji „Otwarci na autyzm” w przyszłe wakacje znacznie więcej placówek otworzy się dla autystów i ich rodziców.

W akcji wzięło udział prawie 4000 Rodziców, którzy wspierali nasze działania. Otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości, które pokazały jak ciężko jest Rodzicom dzieci z autyzmem podczas wakacyjnych miesięcy, jak często u ich dzieci pojawia się regres.

Wakacje się kończą, ale my nie ustajemy w działaniach! Przez cały rok tworzymy lepszy świat dla osób z autyzmem, nie tylko w wakacje!

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Jaka jest suma 6 i 2?

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.